CZYN SPOŁECZNY – WSPÓLNE MALOWANIE POMOSTU W KĘSOWIE

19.09.2020r.

Zgodnie z zapowiedziami, w ostatnią sobotę, dokładnie o godz. 10:00 w ramach czynu społecznego rozpoczęło się malowanie drewnianego pomostu na jeziorze Kęsowskim. W akcji wzięła udział  grupa mieszkańców Kęsowa oraz uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, którzy z energią i dobrymi humorami zabrali się do pracy i pomalowali kęsowski pomost.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_9906-1-1024x768.jpg

Akcja trwała dwie godziny, a jej uczestnicy mogli być zadowoleni z wykonanego zadania. Za udział w czynie społecznym podziękowała wszystkim inicjatorka akcji: dyrektor naszej szkoły pani Monika Kuberska: „Dziękuję z całego serca tym, którzy wraz ze mną uczestniczyli w odświeżeniu i konserwacji tego wspaniałego miejsca.” Inicjatywa dbania o piękno i estetykę małych ojczyzn z pewnością warta jest zauważenia i naśladowania.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KOLAZ-1024x819.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *