W związku z powrotem dzieci do szkół z klas I-III przedstawiamy nowy rozkład jazdy obowiązujący od dnia 18 stycznia 2021 r. W razie jakichkolwiek zmian będzie on na bieżąco aktualizowany.

Dowozy BUS

od dnia 18.01.2021, klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo Rano: + (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Pamiętowo7:00
Skarpa7:15
Dąbrówka7:35
Obrowo7:50

ODJAZDY

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Obrowo12:30
Pamiętowo12:50
Skarpa13:05
Dąbrówka13:25

Dowozy PKS

 od dnia 18.01.2021, klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo Rano: + (-) 5 minut

I KURS Rano    ( Autobus PKS – Pik Marek)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Mały Mędromierz6:40
Tuchola (Heban)6:44
Bladowo6:52
Słupy Dolne6:57
Słupy Górne7:00
Tuchółka7:05
Siciny7:09
Kęsowo7:14

I KURS Rano   (Autobus – Czarnowski Czesław)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Adamkowo6:45
Pamiętowo II6:50
Drożdzienica7:00
Przymuszewo7:10
Drozdzienica wyb.7:25
Ludwichowo7:35
Krajenki7:37
Kęsowo7:40

II KURS Rano (Autobus – Czarnowski Czesław)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Wieszczyce7:45
Bralewnica7:49
Brzuchowo7:53
Jeleńcz7:55

ODJAZDY

+ (-) 5 minut

 I KURS Popołudnie  (Autobus – Pik Marek)

MiejscowośćGodzina przyjazdu
Kęsowo13:15
Siciny13:17
Tuchółka13:20
Mały Mędromierz13:35
Tuchola (Heban)13:45
Bladowo13.55
Słupy Dolne14:00
Słupy Górne14:03

I KURS Popołudnie  (Autobus – Czarnowski Czesław)

MiejscowośćGodzina przyjazdu
Wieszczyce12:40
Bralewnica12:50
Brzuchowo13:00
Jeleńcz13:10
Kęsowo13:20

II KURS Popołudnie  (Autobus – Czarnowski Czesław)

MiejscowośćGodzina przyjazdu
Adamkowo13:30
Pamiętowo II13:35
Drożdzienica13:45
Przymuszewo13:50
Drożdzienica wyb.14:00
Ludwichowo14:10
Krajenki14:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.