Dowozy BUS DUŻY od dnia 01.02.2021 klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo Rano: + (-) 5 minut

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Mały Mędromierz7:25
Tuchola7:30
Bladowo7:40
Słupy7:45
Kęsowo7:55

ODJAZDY

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
Mały Mędromierz12:45
Tuchola12:55
Bladowo13:05
Słupy13:15

Dowozy BUS MAŁY od dnia 01.02.2021 klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo Rano: + (-) 5 minut

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Dąbrówka7:00
Skarpa7:15
Adamkowo7:25
Kęsowo7:30
ul. Pamiętowska7:40

ODJAZDY

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
ul. Pamiętowska12:35
Adamkowo12:40
Skarpa12:50
Dąbrówka13:05

Dowozy PKS od dnia 01.02.2021 klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo Rano: + (-) 5 minut

(Autobus PKS – Pik Marek)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Tuchółka7:00
Siciny7:05
Obrowo7:15

ODJAZDY

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd13:20
Obrowo13:25
Pamiętowo I II13:35
Przymuszewo13:40
Drożdzienica wyb.13:45
Drożdzienica13:50
Ludwichowo13:55
Krajenki14:00

Dowozy PKS od dnia 01.02.2021 klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo Rano: + (-) 5 minut

I KURS Rano    ( Autobus PKS – Czarnowski Czesław)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Pamiętowo I6:55
Pamiętowo wieś7:00
Przymuszewo7:05
Drożdzienica wyb7:10
Drożdzienica7:15
Ludwichowo7:20
Krajenki7:23
Kęsowo7:27

II KURS Rano   (Autobus – Czarnowski Czesław)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Wieszczyce7:33
Bralewnica7:40
Brzuchowo7:47
Jeleńcz7:50
Kęsowo7:55

Popołudniu

+ (-) 5 minut

I KURS     ( Autobus PKS – Czarnowski Czesław)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Tuchółka12:35
Siciny12:45
Wieszczyce12:50
Bralewnica12:55
Brzuchowo13:00
Jeleńcz13:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.