Dzień dobry,

w załączeniu przesyłam list Starosty Chojnickiego

“Szanowni Burmistrzowie, Wójtowie, Dyrektorzy szkół podstawowych,

przekazuję na Wasze ręce zaktualizowaną – podobnie jak w zeszłym roku elektroniczną wersję Informatora dla absolwentów szkół podstawowych, która wspiera uczniów szkół podstawowych w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej. Powiat Chojnicki wraz z prowadzonymi szkołami od wielu lat podejmuje szereg działań promujących działalność edukacyjną, niestety w związku z zagrożeniem epidemiologicznym nie możemy organizować m.in. Targów Edukacji, Pracy i Kariery, dzięki którym bezpośrednio informowaliśmy Absolwentów szkół podstawowych na temat szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Chojnicki. Mam nadzieję, że Informator zawierający kompendium wiedzy na temat oferty edukacyjnej jednostek oświatowych Powiatu Chojnickiego, ułatwi tegorocznym Absolwentom podjęcie trafnej decyzji w wyborze przyszłej szkoły. 

Zwracamy się z prośbą do Państwa o przekazanie Informatora Waszym Uczniom. Jednocześnie informuję, że opracowanie jest także opublikowane na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Chojnicach www.powiat.chojnice.pl oraz Facebooku Starostwa. Zachęcam także do monitorowania informacji na stronie Pomorskiego Kuratora Oświaty w zakresie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego.

Z poważaniem 

Starosta Chojnicki”

Informator jest dostępny pod linkiem: https://indd.adobe.com/view/589d5d3b-9dae-4186-8e9e-b3038e4073c9

Informacja na stronie Powiatu Chojnickiego: https://powiat.chojnice.pl/asp/Artykul,INFORMATOR_DLA_ABSOLWENTOW_SZKOL_PODSTAWOWYCH_NA_ROK_SZKOLNY_20212022,2372,1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *