Dowozy PKS od dnia 17.05.2021

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

I KURS Rano    ( Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Pamiętowo I6:40
Pamiętowo wieś6:45
Przymuszewo6:50
Drożdzienica wyb6:55
Drożdzienica7:00
Ludwichowo7:05
Krajenki7:08
Kęsowo7:13

+ (-) 5 minut

II KURS Rano   (Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Wieszczyce7:18
Bralewnica7:25
Brzuchowo7:32
Jeleńcz7:35
Tuchółka7:40
Żalno7:45
Siciny7:53
Kęsowo7:55

Od 17.05.2021 zostaje przywrócony autobus „liniowy” na trasie Chojnice – Tuchola przez Obrowo.

Kurs ranny – 7.14 Obrowo

Kursy popołudniowe     15.14

(wyjazd z Kęsowa)         16.28    

ODWOZY

I KURS     ( Autobus PKS )

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Obrowo12.30
Pamiętowo I12.40
Pamiętowo wieś12.45
Przymuszewo12.57
Drożdzienica wyb13.00
Drożdzienica13.05
Ludwichowo13.10
Krajenki13.13
Wieszczyce13.20
Bralewnica13.25
Brzuchowo13.30
Jeleńcz13.35
Tuchółka13.40
Siciny13.43

II KURS 

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Pamiętowo I14.20
Pamiętowo wieś14.25
Przymuszewo14.32
Drożdzienica wyb14.35
Drożdzienica14.40
Ludwichowo14.45
Krajenki14.48
Kęsowo15.53

III KURS

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
odjazd15.10
Krajenki15.15
Ludwichowo15.20
Drożdzienica15.23
Drożdzienica wyb15.25
Przymuszewo15.30
Pamiętowo15.38
Wieszczyce15.45
Bralewnica15.50
Brzuchowo15.55
Jeleńcz16.00
Tuchółka16.05
Żalno16.10
Siciny16.17

Dowozy BUS MAŁY od dnia 17.05.2021

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Dąbrówka7:00
Skarpa7:15
Adamkowo7:25
Kęsowo7:30
ul. Pamiętowska7:40

ODJAZDY

(BUS)

I KURS

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
ul. Pamiętowska12:35
Adamkowo12:40
Skarpa12:50

II KURS                                

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd15.10
ul. Pamiętowska15:12
Dąbrówka15:20

Dowozy BUS DUŻY

 od dnia 17.05.2021

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Mały Mędromierz7:25
Tuchola7:30
Bladowo7:40
Słupy7:45
Kęsowo7:55

ODJAZDY

(BUS)

I KURS

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
Mały Mędromierz12:45
Tuchola12:55
Bladowo13:05
Słupy13:15

II KURS

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazdy15.10
Słupy15.17
Bladowo15.22
Tuchola15.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.