Dnia 31.05.2021r na trasie Pamiętowo, Przymuszewo, Drożdzienica, Ludwichowo, Krajenki, Wieszczyce,Bralewnica, Brzuchowo,   Jeleńcz, Tuchółka ,Żalno, Siciny jedzie jeden autobus PKS (rozkład poniżej). Od 01.06.2021 obowiązuje podobny rozkład, który obowiązywał we wrześniu. 

Dowozy PKS

 na 31.05.21

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

I KURS Rano    ( Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Pamiętowo I6:30
Pamiętowo wieś6:35
Przymuszewo6:40
Drożdzienica wyb6:45
Drożdzienica6:50
Kęsowo7:00
Ludwichowo7:05
Krajenki7:08
Kęsowo7:10

+ (-) 5 minut

II KURS Rano   (Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Wieszczyce7:15
Bralewnica7:20
Brzuchowo7:25
Jeleńcz7:30
Tuchółka7:35
Żalno7:42
Siciny7:50
Kęsowo7:55

ODWOZY

I KURS     ( Autobus PKS )

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Obrowo12.30
Pamiętowo I12.40
Pamiętowo wieś12.45
Przymuszewo12.57
Drożdzienica wyb13.00
Drożdzienica13.05
Ludwichowo13.10
Krajenki13.13
Kęsowo13.15
Wieszczyce13.30
Bralewnica13.35
Brzuchowo13.40
Jeleńcz13.45
Tuchółka13.50
Siciny13.53

II KURS 

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Obrowo14.20
Pamiętowo I14.25
Pamiętowo wieś14.32
Przymuszewo14.35
Drożdzienica wyb14.40
Drożdzienica14.45
Ludwichowo14.48
Krajenki14.50
Kęsowo14.55
Krajenki15:10
Drożdzienica15:13
Przymuszewo15:15
Pamiętowo15:20
Wieszczyce15.25
Bralewnica15.30
Brzuchowo15.35
Jeleńcz15.40
Tuchółka15.45
Żalno15.50
Siciny15.55

DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKOŁY

od 31.05.2021

BUS DUŻY             

Przywóz (wyjazd z Kęsowa)Trasa  
6:50Bladowo, Słupy, Kęsowo
7:20Brzuchowo, Mały Mędromierz, Tuchola
OdwózTrasa
13:30Brzuchowo, Mały Mędromierz, Tuchola, Bladowo, Słupy
14:20Brzuchowo, Mały Mędromierz, Tuchola, Bladowo, Słupy
15:05Słupy, Bladowo, Tuchola

BUS MAŁY            

Przywóz (wyjazd z Kęsowa)Trasa  
6:30Dąbrówka, Skarpa, Kęsowo
7:20Adamkowo, Kęsowo
7:40Kęsowo ul. Pamiętowska
OdwózTrasa
13:30Adamkowo, Skarpa, Kęsowo
14:20Adamkowo, Skarpa, Kęsowo
15:05Dąbrówka

DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKOŁY

czerwiec 2021

Autobus             Marek Pik

Przywóz (wyjazd z Kęsowa)Trasa  
6:50Żalno, Tuchółka, Siciny, Kęsowo
7:13Przymuszewo, Drożdzienica wyb. , Drożdzienica, Kęsowo  
OdjazdTrasa
12:30 13:30 14:20Pamiętowo, Drożdzienica, Przymuszewo, Drożdzienica wyb, Ludwichowo, Krajenki, Kęsowo
15:05Ludwichowo, Drożdzienica, Pamiętowo, Bralewnica, Jeleńcz, Żalno

Autobus      Czesław Czarnowski

Przywóz (wyjazd z Kęsowa)Trasa  
6:50Pamiętowo, Drożdzienica, Ludwichowo, Krajenki, Kęsowo  
7:30Wieszczyce, Bralewnica, Brzuchowo Jeleńcz, Kęsowo
OdwózTrasa
12:30 14:20Tuchółka, Siciny, Wieszczyce, Bralewnica, Brzuchowo, Jeleńcz
13:30Obrowo, Tuchółka, Siciny, Wieszczyce, Bralewnica, Brzuchowo, Jeleńcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.