W naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu recytatorskiego z języka angielskiego dla uczniów klas 4-6.  Konkurs był nietypowy, ponieważ uczniowie musieli zaprezentować się „zdalnie”. Każdy z uczestników przygotował dowolny utwór, który mógł wzbogacić mimiką, gestem, akcesoriami, strojem. Nasi uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, nagrali zarówno wiersze jak i znakomite przepisy do wykorzystania w kuchni! Wybór był naprawdę trudny…

Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal!

Zostały wyróżnione trzy miejsca – pierwsze, drugie i trzecie.

I miejsce – Estera Januszewska, kl.V

II miejsce – Paulina Woźniak, kl.V

III miejsce – Pola Nowak, kl.V

Wyróżnienie – Michalina Golak, kl.V oraz Jakub Sarnowski, kl.IV

Gratulujemy wspaniałych występów oraz z niecierpliwością czekamy na kolejny rok!

Alicja Pogorzelczyk

Estera Januszewska VA
Paulina Woźniak VA
Pola Nowak VA
Michasia Golak VA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *