Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym
z nich jest 1 czerwca. To dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie.
W naszej szkole Dzień Dziecka rozpoczął się od wspólnego spotkania na hali sportowej, podczas którego pani dyrektor Monika Kuberska, złożyła uczniom najserdeczniejsze życzenia i zapoznała uczestników z programem dziecięcego święta. W przygotowanie imprezy włączyli się jak zwykle nauczyciele oraz rodzice naszych uczniów.
Na uczniów czekały różnego rodzaju quizy, zabawy oraz liczne konkurencje sportowe na wesoło. Z tej okazji do naszej szkoły również ze swoimi opiekunami przyjechały alpaki oraz owieczki. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem ze strony uczniów tych starszych jak i młodszych. Również odbył sie mecz piłki „nożnej” między paniami a panami z naszej szkoły. W tym dniu liczyła się tylko dobra zabawa.
Zapraszamy do naszej Galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *