W środę, 1 września we wszystkich szkołach w Polsce rozpoczął się rok szkolny. W związku z sytuacją epidemiologiczną i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, rok szkolny odbył się w obowiązującym reżimie sanitarnym. Uczniowie naszej szkoły, tradycyjne już, rankiem spotkali się w kościele na uroczystej mszy świętej, a następnie przyszli na halę sportową, gdzie Pani Dyrektor Monika Kuberska rozpoczęła inaugurację nowego roku szkolnego. Osoby zabierające głos zwracały uwagę na bezpieczeństwo, higienę oraz przestrzeganie podstawowych zasad podczas trwania pandemii. W nowy rok szkolny wkroczyliśmy pełni zapału, z nadzieją, że będzie on dla nas czasem wielu pozytywnych wrażeń i przeżyć.

Pani Dyrektor Monika Kuberska – inauguracja
Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Krzysztof Dereszyński
Klasa IA z wychowawczynią Panią Hanną Bałazy
Klasa IB z wychowawczynią Panią Justyną Boryczewską
Program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *