II MIejsce dla naszej drużyny MKS Kęsowo🥈🥈🥈XXVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Kęsowie wygrał zespół SSPR Szczypiorniak – Ustka🥇🥇🥇Brązowy medal zdobyły nasze sąsiadki z Czerska z rocznika 2007🥉🥉🥉IV Miejsce przypadło ich młodszym koleżankom z rocznika 2008🏆
Nagrody indywidualne trafiły do:
Najlepszej Zawodniczki: Maja Czapiewska z Czerska🤾‍♀️
Najlepszej Bramkarki: Lena Szulc z Ustki🤾‍♀️
Królowej Strzelczyń: Rozalia Malinowska z Kęsowa🤾‍♀️ 20 bramek 🥅💪
Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie została Gabrysia Sidwa👏👏👏😘

Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi: Radosław Januszewski za współudział w organizacji naszego turnieju, Gminie Kęsowo naszemu sponsorowi strategicznego za nagrody, puchary i nowe stroje🎽🩳 Dziękujemy naszym wolontariuszom, rodzicom, sponsorom, kibicom i przede wszystkim zawodnikom i trenerom, którzy tego dnia nie byli na kwarantannie, cali i zdrowi rozegrali z nami wspaniałe sportowe spotkania👏❤️🔥

Katarzyna Bałazy
MKS Kęsowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *