Dowozy PKS

Dowozy od dnia 19.04.2021 klasy „0” oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina odjazdu
Przymuszewo6.55
Drożdzienica wyb7.00
Drożdzienica7.05
Krajenki7.10
Wieszczyce7.20
Bralewnica7.25
Brzuchowo7.30
Jeleńcz7.35
Kęsowo7.40

ODJAZDY

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina przyjazdu
odjazd13.05
Obrowo13.10
Krajenki13.15
Drożdzienica13.20
Przymuszewo13.25
Drożdzienica wyb13.30
Wieszczyce13.40
Bralewnica13.45
Brzuchowo13.50
Jeleńcz13.55
Kęsowo14.00

Dowozy BUS

 od dnia 19.04.2021 klasy „0” oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina odjazdu
Skarpa7.00
Pamiętowo7.05
Adamkowo7.10
Mały Mędromierz7.25
Tuchola (Heban)7.27
Słupy7.40
Tuchółka7.45
Kęsowo7.50

ODJAZDY

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12.30
Skarpa12.45
Pamiętowo12.50
Adamkowo12.55
Mały Mędromierz13.10
Tuchola (Heban)13.12
Słupy13.25
Tuchółka13.30
Kęsowo13.33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.