Dowozy PKS

 od dnia 05.05.2021

klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

I KURS Rano    ( Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Pamiętowo I6:40
Pamiętowo wieś6:45
Przymuszewo6:50
Drożdzienica wyb6:55
Drożdzienica7:00
Ludwichowo7:05
Krajenki7:08
Kęsowo7:13

+ (-) 5 minut

II KURS Rano   (Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Wieszczyce7:18
Bralewnica7:25
Brzuchowo7:32
Jeleńcz7:35
Tuchółka7:40
Siciny7:43
Kęsowo7:45

+ (-) 5 minut

III KURS Rano   (Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Obrowo7:50
Kęsowo7:55

ODWOZY

I KURS     ( Autobus PKS )

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Pamiętowo I12.30
Pamiętowo wieś12.35
Przymuszewo12.47
Drożdzienica wyb12.50
Drożdzienica12.55
Ludwichowo13.00
Krajenki13.03
Kęsowo13.08

II KURS  ( Autobus PKS )

 + (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
odjazd13.10
Obrowo13.15
Wieszczyce13.22
Bralewnica13.30
Brzuchowo13.37
Jeleńcz13.40
Tuchółka13.45
Siciny13.50

Dowozy BUS DUŻY

 od dnia 05.05.2021

klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Mały Mędromierz7:25
Tuchola7:30
Bladowo7:40
Słupy7:45
Kęsowo7:55

ODJAZDY

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
Mały Mędromierz12:45
Tuchola12:55
Bladowo13:05
Słupy13:15

Dowozy BUS MAŁY

 od dnia 05.05.2021

klasy „0”, I-III oraz Punkty Przedszkolne

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Dąbrówka7:00
Skarpa7:15
Adamkowo7:25
Kęsowo7:30
ul. Pamiętowska7:40

ODJAZDY

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
ul. Pamiętowska12:35
Adamkowo12:40
Skarpa12:50
Dąbrówka13:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.