ORLIK CUP V 🤾‍♀️🤾‍♀️🤾‍♀️

25 września, po raz piąty w historii zawodniczki MKS Kęsowo rywalizowały w turnieju ORLIK CUP w Kcyni💪🔥 Młodziczki podjęły walkę z AZS Włocławek, UKS 23 Płock, MLUKS Orlik Kcynia i Millennium Świekatowo. Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym 2 x 20 minut. Po całym dniu zaciętej walki nasze zawodniczki zajęły wysokie III Miejsce. Najlepszą strzelczynią została OLIWIA KARNOWSKA, która zdobyła łącznie 32 bramki.

Nasze zawodniczki bardzo dobrze zaprezentowały się na boisku podczas gier. W przygotowaniach trochę przeszkadzały nam choroby, więc tym bardziej cieszymy się z dobrych momentów na boisku.

Skład: Oliwia Karnowska, Rozalia Malinowska, Zuza Skonieczna, Dominika Luptowska, Oliwia Wenda, Julia Oelberg, Helena Santowska, Monika Adrych, Natalia Lesińska, Paulina Woźniak, Daria Juhnke💥💥💥

Katarzyna Bałazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *