20 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania  Pierwszoklasistów. Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas pierwszych oraz kilku dziewcząt z klas czwartych.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny.

 Ze względu na panujące obostrzenia uroczystość odbyła się w ograniczonym gronie, a brali w niej udział dyrektor szkoły Pani Monika Kuberska, wychowawcy klas Panie Hanna Bałazy i Justyna Boryczewska.

 Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Klasa 1a
DCIM\100GOPRO\GOPR0516.JPG

Filmy

Cześć 1
Część 2
Część 3
Część 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *