Rozkład obowiązuje od 24 maja. Bardzo proszę zwrócić uwagę na daty. W przyszłym tygodniu w dniach 25,26,27 są egzaminy i obowiązuje odrębny rozkład. Kolejna zmiana będzie od 31 maja, wtedy to do szkoły wrócą wszyscy uczniowie.


Dowozy PKS

 na 24.05.2021 i 28.05.2021

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

I KURS Rano    ( Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Pamiętowo I6:40
Pamiętowo wieś6:45
Przymuszewo6:50
Drożdzienica wyb6:55
Drożdzienica7:00
Ludwichowo7:05
Kęsowo7:10
Krajenki7:14
Kęsowo7:17

+ (-) 5 minut

II KURS Rano   (Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Wieszczyce7:25
Bralewnica7:30
Brzuchowo7:35
Jeleńcz7:40
Tuchółka7:45
Siciny7:47
Kęsowo7:50

Od 17.05.2021 zostaje przywrócony autobus „liniowy” na trasie Chojnice – Tuchola przez Obrowo.

Kurs ranny – 7.14 Obrowo

Kursy popołudniowe     15.14

(wyjazd z Kęsowa)         16.28    

ODWOZY

I KURS     ( Autobus PKS )

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Obrowo12.30
Pamiętowo I12.40
Pamiętowo wieś12.45
Przymuszewo12.57
Drożdzienica wyb13.00
Drożdzienica13.05
Ludwichowo13.10
Krajenki13.13
Kęsowo13.15
Wieszczyce13.30
Bralewnica13.35
Brzuchowo13.40
Jeleńcz13.45
Tuchółka13.50
Siciny13.53

II KURS 

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Obrowo14.20
Pamiętowo I14.25
Pamiętowo wieś14.32
Przymuszewo14.35
Drożdzienica wyb14.40
Drożdzienica14.45
Ludwichowo14.48
Krajenki14.50
Kęsowo14.55
Wieszczyce15.00
Bralewnica15.05
Brzuchowo15.10
Jeleńcz15.15
Tuchółka15.20
Siciny15.23

25,26,27.05 – egzamin ósmoklasisty

Rano:

+ (-) 5 minut

I KURS Rano    ( Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Pamiętowo I6:40
Pamiętowo wieś6:45
Przymuszewo6:50
Drożdzienica wyb6:55
Drożdzienica7:00
Ludwichowo7:05
Kęsowo7:10
Krajenki7:14
Kęsowo7:17

+ (-) 5 minut

II KURS Rano   (Autobus PKS)

MiejscowośćGodzina
Wieszczyce7:25
Bralewnica7:30
Brzuchowo7:35
Jeleńcz7:40
Tuchółka7:45
Siciny7:47
Kęsowo7:50

ODWOZY

    ( Autobus PKS )

+ (-) 5 minut

MiejscowośćGodzina
Obrowo12.30
Pamiętowo I12.40
Pamiętowo wieś12.45
Przymuszewo12.57
Drożdzienica wyb13.00
Drożdzienica13.05
Ludwichowo13.10
Krajenki13.13
Kęsowo13.15
Wieszczyce13.30
Bralewnica13.35
Brzuchowo13.40
Jeleńcz13.45
Tuchółka13.50
Siciny13.53

Dowozy BUS DUżY

 24.05 i 28.05

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Bladowo7:00
Słupy7:05
Kęsowo7:10
Mały Mędromierz7:25
Tuchola7:30
Kęsowo7:45

ODJAZDY

(BUS)

I KURS

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
Mały Mędromierz12:45
Tuchola12:55
Bladowo13:05
Słupy13:10

II KURS

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd14:20
Mały Mędromierz14:35
Tuchola14:40
Bladowo14:50
Słupy14:55

Dowozy BUS DUżY

25,26,27.05

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Mały Mędromierz7:25
Tuchola7:30
Bladowo7:40
Słupy7:45
Kęsowo7:55

ODJAZDY

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
Mały Mędromierz12:45
Tuchola12:55
Bladowo13:05
Słupy13:10

Dowozy BUS MAŁY

 na dzień 24.05 i 28.05

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Dąbrówka7:00
Skarpa7:15
Adamkowo7:25
Kęsowo7:30
ul. Pamiętowska7:40

ODJAZDY

(BUS)

I KURS

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
ul. Pamiętowska12:35
Adamkowo12:40
Skarpa12:50
Dąbrówka13.05

II KURS                                

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd14:20
ul. Pamiętowska14:25
Adamkowo14:35
Skarpa14:45
Dąbrówka15:00

Dowozy BUS MAŁY

 na dzień 24.05 i 28.05

Kęsowo

Rano:

+ (-) 5 minut

    (BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
Dąbrówka7:00
Skarpa7:15
Adamkowo7:25
Kęsowo7:30
ul. Pamiętowska7:40

ODJAZDY

(BUS)

MiejscowośćGodzina odjazdu
odjazd12:30
ul. Pamiętowska12:35
Adamkowo12:40
Skarpa12:50
Dąbrówka13.05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.