Od 22 do 27 sierpnia odbyła się osiemnasta edycja Mazurskiego Festiwalu Piłki Ręcznej. Udział w turnieju wzięło około 400 uczestników z 26 drużyn w różnych kategoriach wiekowych, więc ciągle jest to największa w kraju impreza dla młodzieży grającej w handball. Jest to jednak z powodu obostrzeń Festiwal, którego rozgrywki odbywały się bez udziału publiczności. W najlepszej siódemce turnieju znalazła się nasza bramkarka Oliwia Wenda 😍👏 W turnieju brało udział 11 zespołów z całej Polski, poniżej tabela wyników:

 • I Miejsce – SPR Kępno
 • II Miejsce – UKS Dwójka Małkinia Górna
 • III Miejsce – UKS 23 Płock
 • IV Miejsce – MKS Kęsowo
 • V Miejsce – Kadra Warmii i Mazur
 • VI Miejsce – MKS Victoria Świebodzice
 • VII Miejsce – UKS Wyszków
 • VIII Miejsce – HC Husaria Lubliniec
 • IX Miejsce – UKS Jutrzenka Cegłów
 • X Miejsce – Jedność Koszalin
 • XI Miejsce – UKS Dwójka Nowy Sącz

Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów🏅

Pochwały dla naszych zawodniczek: Rozalia Malinowska, Oliwia Karnowska, Oliwia Wenda, Dominika Luptowska, Natalia Lesińska, Zuzia Skonieczna, Monika Adrych i nasza kapitan Julia Oelberg – za udział w tej imprezie. Doświadczenie dla wszystkich ogromne, które mobilizuje do dalszych działań, daje satysfakcję i przynosi rozgłos naszej szkole i miejscowości i radość z faktu, że mogliśmy tam być razem. Brawo, brawo, gratulacje dla Was dziewczyny 👏👏👏

Zapraszam do galerii zdjęć.

Katarzyna Bałazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *